piątek, 5 lipca 2013

DZIĘKUJĘ!

Dziękuję za wszystkie wyświetlenia, komentarze, obserwatorów, głosy w ankietach.
W sumie:
-137 komentarzy
-6369 wyświetleń bloga
-19 obserwatorów
-85 głosów w ankietach


Jak dla mnie to dużo (blog istnieje od 19.01.2013), więc tym bardziej dziękuję.Ostatnio nie mam weny, więc nie chcę kłamać, że kolejna część pojawi się w najbliższych dniach. Jeśli tylko wpadnę na jakiś 'genialny' pomysł, to napiszę choć część opowiadania.


JEŚLI CHCECIE KOLEJNĄ CZĘŚĆ -KOMENTUJCIE ;)
PROSZĘ O SUGESTIE DOTYCZĄCE KOLEJNEGO OPOWIADANIA, jeśli pomysł będzie 'w moim stylu' chętnie wykorzystam.
Tylko potrzebuję wiedzieć komu mam dziękować, więc jakkolwiek podpisujcie komentarze, szczególnie te anonimowe (chociażby inicjałami, imieniem, pseudonimem).

:)

MIŁYCH WAKACJI

5 komentarzy:

 1. gratulacje
  miłych wakacji xoxo
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję. ;))
  Wesołych wakacji ;))

  OdpowiedzUsuń
 3. Piszesz naprawdę odjazdowo. Mam pewien pomysł i mam nadzieję, że go wykorzystasz. Patricia jest strasznie wściekła na Ediego. Mówi mu np. ''Już nigdy nie będziemy razem. Nie mogą być z chłopakiem tak nie dojrzałym jak ty.'' Po tym wbiega do domu Anubisa ze łzami na policzkach. Napotyka w korytarzu Jeroma, który widząc jej stan przytula ją. Ona kładzie głowę na jego ramieniu. Idą razem do pokoju Pat. Jerome kładzie Pat na jej łóżku i siada na krawędzi jej łóżka. Prosi ją by opowiedziała co się stało, że płacze. Ona opowiada mu historie i pyta dlaczego okłamał ją, że Mara z nim zerwała, choć naprawdę są parą. On mówi jej, że jest z Marą tylko dlatego, że nie wie jak z nią zerwać by ta nie cierpiała przez niego. Ona pyta dlaczego chce z Marą zerwać. Jerome mówi, że kochał, kocha i będzie kochać tylko jedną dziewczyną do końca życia. Trixie pyta się kto jest tą dziewczyną. On po tych słowach całuje ją, a ona odwzajemnia pocałunek. Po pocałunku mówi, że tą dziewczyną jest osoba, którą przed chwilą pocałował. Ona się uśmiechnie i powie z cwaniackim uśmieszkiem ''To ja.''.

  OdpowiedzUsuń
 4. poprosimy o więcej peddie <3 xd świetneee ; p

  OdpowiedzUsuń
 5. Zostałaś nominowana na moim blogu, który prowadzę z Justyną.
  tda-patrome.blogspot.com
  Gratuluję!

  OdpowiedzUsuń

Zwykły komentarz ? Rada ? Hejt ? Śmiało ♥